Usuwanie i neutralizacja zapachów

Usuwanie zapachów Warszawa. Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów z domów i mieszkań.

Palisz? Jesteś szczęśliwym posiadaczem zwierzaka? A może od pewnego czasu po Twoim domu rozchodzi się nieprzyjemny zapach? Niezależnie od przyczyny powodującej niekomfortowe odczucia zapachowe jest na to sposób – ozonowanie. Proponowana przez nas metoda pozwala na skuteczne pozbycie się woni, która drażni Twoje nozdrza.

Specjalizujemy się w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń, domów i mieszkań przy użyciu ozonu, pierwiastka będącego alotropową formą tlenu. 

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z mieszkań - Warszawa, Poznań, Kalisz

Dzięki użyciu strumienia ozonu eliminowana jest całkowita przyczyna pojawiającego się nieprzyjemnego zapachu, nie tylko jego zakamuflowanie jak w przypadku niektórych sposobów. Dodatkowym atutem tej metody jest jednoczesne dezynfekowanie powierzchni z wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Pleśń czy roztocza są mikroorganizmami, które nie tylko mogą powodować brzydki zapach, ale również alergie czy choroby.

Metoda ozonowania pozwala na skuteczną eliminacje wszelkiego rodzaju źródeł nieprzyjemnego zapachu, a tym samym również dezynfekcje czyszczonej powierzchni i to w całkowicie ekologiczny sposób. Jest to również niezwykle efektowna metoda – dzięki gazowi możliwe jest dotarcie do najmniejszych i najbardziej ukrytych zakamarków. Korzystając więc z tej usługi masz gwarancję, że nie zostanie ominięta żadna przestrzeń.

Jeśli chcesz pozbyć się zapachu i jednocześnie zapewnić sobie czystość biologiczną – koniecznie skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów przeprowadzenia ozonowania. Nasza ekipa ma doświadczenie i odpowiednie umiejętności, dlatego każde oczyszczanie przeprowadzane jest z zachowaniem należytego bezpieczeństwa. Przeprowadzamy ozonowanie powierzchni wszelkiego typu – od mieszkalnych do użytku publicznego w Warszawie. 

Neutralizacja zapachów: Warszawa, Poznań, Kalisz

W trakcie eksploatacji mieszkania lub innych powierzchni użytkowych, niemalże nieuniknione jest pojawienie się nieprzyjemnego zapachu. Szczególnie w przypadku, kiedy jego użytkownicy palą papierosy wewnątrz, posiadają zwierzęta czy nie przykładają dużej uwagi do usuwania pierwszych oznak zanieczyszczenia powierzchni. Również, jeśli chcesz kupić lub wynająć miejsce, a wahasz się z powodu zapachu – jest na to proste rozwiązanie.

Metoda ozonowania pozwala na skuteczną neutralizację i pozbycie się uporczywego zapachu. Wykorzystywany silnie utleniający ozon pozwala na wysoce skuteczne pozbywanie się źródeł odoru, poprzez wchodzenie z nimi w reakcję, która powoduje ich rozpad. Dzięki temu możliwa jest nie tylko dezodoryzacja, ale również odkażanie powierzchni z drobnoustrojów. Takie mikroorganizmy jak pleśń, grzyb, wirusy czy bakterie mogą być również źródłem nieprzyjemnego zapachu oraz skutkować pojawianiem się chorób czy alergii.

Stosowanie ozonu do tego typu czynności jest o wiele bardziej efektywniejsze niż tradycyjne metody chemiczne. Dodatkowo jest to metoda ekologiczna, która nie wpływa negatywnie na powietrze.

Ozonowanie powinno być przeprowadzone przez specjalistów, którzy odpowiednio je wykonają. Ozon w wysokim stężeniu jest szkodliwy dla człowieka, dlatego ważne jest zachowanie wszelkich środków ostrożności. Dzięki naszym usługom i doświadczeniu neutralizacja zapachów i jednoczesna dezynfekcja pomieszczeń każdego typu na terenie Warszawy jest możliwa. Zapewniamy odpowiednie warunki oraz sprzęt, aby uzyskać najlepsze efekty bez narażania innych. 

Nasz sprzęt do dezynfekcji

Dzięki ozonowaniu można usunąć wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje czy grzyby, które przyczyniają się do rozwoju wielu chorób. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu jak środki chemiczne. Ozon rozpada się samoczynnie do tlenu, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Najważniejsze jest to, że używamy bardzo mocnych (od 30g/h) i atestowanych generatorów ozonu o dużej wydajności przeznaczonych do dużych kubatur. Wiedza naszych ekspertów i doświadczenie gwarantują prawidłowe wykonanie usługi i satysfakcję każdego naszego klienta. 

Kontakt z nami