Odkażanie mieszkań i pomieszczeń

Odkażanie Warszawa. Odkażanie pomieszczeń, domów i mieszkań.

Specjalizujemy się w odkażaniu pomieszczeń, domów i mieszkań przy użyciu ozonu, pierwiastka będącego alotropową formą tlenu.

Przebywanie w czystym i pachnącym otoczeniu, szczególnie w przypadku własnego
domu czy mieszkania, należy do tych przyjemnych odczuć. Mało kto lubi przebywać
w pomieszczeniu, w którym przyjemny świeży zapach zastępuje odór pleśni,
stęchlizny lub innych nieprzyjemnych dla nosa woni. 

Odkażanie mieszkań i domów: Warszawa, Poznań, Kalisz

Dom jest miejscem kojarzącym się z ostoją i odpoczynkiem, gdzie każdy chce mieć swój przyjemny kącik. Czasami zdarza się, że wkradają się do niego różne bakterie lub drobnoustroje przynoszone zarówno przez domowników jak i zwierzęta. Może być również, że z biegiem lat Twoje miejsce będzie wymagało odświeżenia.

Pierwszym i jednym z ważniejszych kroków w przypadku niepokojących oznak w mieszkaniu, jest jego dezynfekcja. Najskuteczniejszą metodą, która jest również ekologicznym i bezpiecznym rozwiązaniem jest ozonowanie. Jest to sposób, który bezinwazyjnie pozwoli na odkażenie oraz dezodoryzację powierzchni.

Co sprawia, że odkażanie mieszkań metodą ozonowania jest tak skuteczne? Wykorzystywany w procesie stężony ozon pozwala na skuteczne oczyszczenie powierzchni z wszelkiego rodzaju szkodliwych mikroorganizmów wszelkiego pochodzenia, które mogą powodować choroby oraz alergie. Wykorzystanie ozonu w formie gazowej pozwala dotrzeć w każdą, nawet najmniejszą szczelinę, dodatkowo potęgując efekty.

Ze względu na potencjalne niebezpieczeństwo wynikające z nieumiejętnego użytkowania substancji jaką jest ozon, dezynfekcje tym sposobem najlepiej zlecić specjalistom. Nasza firma ma odpowiednie doświadczenie, dlatego bardzo chętnie podejmiemy się ozonowania Twojego miejsca!  

Odkażanie pomieszczeń: Warszawa, Poznań, Kalisz

Miejsca publiczne, w których przebywa i przewija się dużo ludzi, są szczególnie narażone na zanieczyszczenia bakteriami, wirusami czy innymi mikroorganizmami mogącymi powodować choroby lub alergie. W celu zapewnienia optymalnych warunków bezpieczeństwa zdrowotnego należy dbać o czystość pomieszczenia tego typu. Oczywiście, zależnie od charakteru i przeznaczenia placówki, poziom sterylności różni się.

Metodą, która pozwala na odpowiednie i najdokładniejsze oczyszczenie pomieszczeń wszelkiego typu jest ozonowanie. Jest to sposób, który pozwala na efektywną dezynfekcję miejsc sanitarnych, biurowych, magazynów czy hal. Wykorzystywana gazowa forma ozonu pozwala na oczyszczenie każdego typu powierzchni, nawet w najgłębszych i najbardziej ukrytych zakamarkach, pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów. Ten sposób oczyszczania polega na zastosowaniu cząsteczek ozonu bez wykorzystania substancji chemicznych, które często są szkodliwe. Proponowane przez nas rozwiązanie jest nie tylko bezpieczniejsze od innych – jest to również ekologiczna opcja, która nie powoduje zanieczyszczeń powietrza.

Istnieje potencjalne niebezpieczeństwo wynikające z nieumiejętnego użytkowania substancji jaką jest ozon. Jednak w momencie, w którym dezynfekcja przeprowadzana jest przez odpowiednio wykwalifikowane osoby, zagrożenie znika. Nasza firma ma odpowiednie doświadczenie i umiejętności, dlatego bardzo chętnie podejmiemy się ozonowania każdego pomieszczenia, które tego potrzebuje! 

Nasz sprzęt do dezynfekcji

Dzięki ozonowaniu można usunąć wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje czy grzyby, które przyczyniają się do rozwoju wielu chorób. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu jak środki chemiczne. Ozon rozpada się samoczynnie do tlenu, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Najważniejsze jest to, że używamy bardzo mocnych (od 30g/h) i atestowanych generatorów ozonu o dużej wydajności przeznaczonych do dużych kubatur. Wiedza naszych ekspertów i doświadczenie gwarantują prawidłowe wykonanie usługi i satysfakcję każdego naszego klienta. 

Kontakt z nami