Odgrzybianie i usuwanie pleśni

Odgrzybianie Warszawa. Usuwanie pleśni i odgrzybianie pomieszczeń, domów i mieszkań.

Pojawienie się grzybów oraz pleśni na ścianach naszego miejsca zamieszkania może mieć kilka przyczyn. Może być to między innymi zbyt duża wilgotność, która doprowadza do ich powstania.

Samodzielne usuwanie tego typu zanieczyszczeń może być uporczywe i przyprawić o ból głowy. Jest to jednak ważne, ponieważ te mikroorganizmy mogą powodować choroby oraz alergie. 

Odgrzybianie mieszkań i domów: Warszawa, Poznań, Kalisz

Odgrzybianie domów i mieszkań nie musi być jednak wcale tak skomplikowane. Proponowana przez nas metoda ozonowania pozwala na skuteczne i trwałe usunięcie tego typu zanieczyszczeń. Jej dokładność sprawia, że Twoje miejsce zostanie oczyszczone nawet w najmniejszych i najtrudniej dostępnych zakamarkach. Używany do tego celu utleniający strumień ozonu całkowicie eliminuje źródło problemu poprzez wchodzenie z nim w reakcję powodując jego całkowity rozpad. Oczyszczone w ten sposób powierzchnie są również zdezynfekowane ze wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, pozwalając Ci cieszyć się ponownie z idealnego i pozbawionego nieprzyjemnego zapachu domu lub mieszkania.

Z uwagi na wykorzystanie ozonu odgrzybianie tą metodą powinno zostać powierzone specjalistom. Pozwoli to na dokładne odgrzybienie przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwolą w sposób sprawny przeprowadzić ozonowanie w miejscu, które tego potrzebuje nie narażając Cię na niebezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. 

Odgrzybianie pomieszczeń: Warszawa, Poznań, Kalisz

Niezależnie od rodzaju pomieszczenia może się zdarzyć, że pojawi się w nim nieprzyjemny grzyb lub pleśń. Jest to nie tylko zmiana powodująca nieprzyjemne odczucia zapachowe oraz wizualne. Jest to również zmiana potencjalnie szkodliwa dla zdrowia osób, które mogą przebywać w tym miejscu – mikroorganizmy tego rodzaju mogą powodować choroby oraz alergie. 

Ozonowanie jest metodą pozwalającą na dokładne odgrzybienie pomieszczenia, powodując, że będzie ono również sterylne oraz pozbawione nieprzyjemnych zapachów. Może być ono wykonane na powierzchniach wszelkiego przeznaczenia, ponieważ jest to bezpieczny sposób pozbawiony substancji chemicznych, które mogą mieć negatywny wpływ. Wykorzystywany strumień silnie utleniającego ozonu pozwala na dokładne oczyszczenie wszystkich zakamarków, pozwalając Ci cieszyć się satysfakcjonującymi efektami. Jest to również ekologiczna opcja, która nie pociągnie za sobą zanieczyszczeń powietrza.

Z uwagi na wykorzystanie potencjalnie szkodliwej substancji jaką jest ozon, poleca się powierzenie przeprowadzania tego typu zabiegu specjalistom. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem ozonowania. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy osiągnięcie najlepszych rezultatów bez narażania nikogo na niebezpieczeństwo. Doskonale wiemy, jak wykorzystać całkowity potencjał metody, która jest najskuteczniejszym i najlepszym sposobem na poradzenie sobie z uporczywą pleśnią lub grzybem w pomieszczeniach. 

Nasz sprzęt do dezynfekcji

Dzięki ozonowaniu można usunąć wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje czy grzyby, które przyczyniają się do rozwoju wielu chorób. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu jak środki chemiczne. Ozon rozpada się samoczynnie do tlenu, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Najważniejsze jest to, że używamy bardzo mocnych (od 30g/h) i atestowanych generatorów ozonu o dużej wydajności przeznaczonych do dużych kubatur. Wiedza naszych ekspertów i doświadczenie gwarantują prawidłowe wykonanie usługi i satysfakcję każdego naszego klienta. 

Kontakt z nami