O nas

Mr. Ozone specjalizuje się w bezpiecznej i ekologicznej dezynfekcji i odkażaniu, czyli usuwaniu zanieczyszczeń z Twojego otoczenia – bez szkodliwej chemii! Używamy nowoczesnych, ekologicznych i atestowanych urządzeń a nasza wiedza i doświadczenie gwarantują satysfakcję każdego naszego klienta.

W związku z ogłoszoną przez WHO pandemią nowego koronawirusa COVID-19, zespół Mr. Ozone został przygotowany do przeprowadzania dezynfekcji powierzchni i powietrza w obiektach: użyteczności publicznej (placówki oświaty, szpitale itp.), gastronomicznych, przemysłowych i produkcyjnych, prywatnych firm i mieszkań.

Ozonowanie jest jedną z najlepszych i skutecznych metod dezynfekcji nie wymagającej stosowania szkodliwych dla naszego zdrowia i naszych zwierząt środków chemicznych.

 

Nasz sprzęt

Dzięki ozonowaniu można usunąć wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje czy grzyby, które przyczyniają się do rozwoju wielu chorób. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu jak środki chemiczne. Ozon rozpada się samoczynnie do tlenu, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Najważniejsze jest to, że używamy bardzo mocnych (od 30g/h) i atestowanych generatorów ozonu o dużej wydajności przeznaczonych do dużych kubatur. Wiedza naszych ekspertów i doświadczenie gwarantują prawidłowe wykonanie usługi i satysfakcję każdego naszego klienta. 

Kontakt z nami