Dezynfekcja ozonem

Dezynfekcja Warszawa. Dezynfekowanie powietrza w pomieszczeniach, mieszkaniach i firmach w Warszawie.

Specjalizujemy się w dezynfekcji i odkażaniu pomieszczeń przy użyciu ozonu, pierwiastka będącego alotropową formą tlenu.

W przeciwieństwie do chloru, ozon nie jest toksyczny i po krótki czasie zamienia się w tlen którym oddychamy, zostawia zapach świeżości i czystości. Ozon zabija bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i inne drobnoustroje pozostawiając czystą, bezpieczną przestrzeń

Oferujemy ciągłość operacji – usługi realizowane są w sposób niezakłócający funkcjonowania zakładu pracy lub biura – dostępność 24h

Dezynfekcja przedszkoli i żłobków w Warszawie.

PRZEDSZKOLA

Specjalizujemy się w dezynfekcji przedszkoli i żłobków bezpieczną i ekologiczną dla dzieci i personelu metodą dekontaminacji pomieszczeń ozonem. Taka dezynfekcja wyeliminuje mikroorganizmy bytujące na ruchomościach takich jak zabawki i meble a z dywanów, wykładzin i zasłon dodatkowo usunie roztocza, pchły i wszy.

Dezynfekcja ozonem jest ekologiczną i skuteczną metodą eliminacji wszelkich mikroorganizmów jak wirusy, bakterie, roztocza nie wymagającą użycia środków chemicznych. Dezynfekcja zapewni bezpieczeństwo szczególnie małych dzieci u których inne środki mogą powodować reakcje alergiczne. Dzieci rączkami dotykają wszystkich powierzchni (ściany, podłogi) i ruchomości jak np. zabawki a później dotykają okolice ust i oczu, dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniej i bezpiecznej metody odkażania i dezynfekcji przestrzeni w których czas spędzają dzieci.

Dezynfekcja ozonem dodatkowo usunie lotne związki chorobotwórcze i zdezodoryzuje pomieszczenia usuwając z nich nieprzyjemne zapachy na przykład stęchlizny lub moczu. Kolejna przewagą ozonu nad innymi metodami jest to, że ozon w postaci gazowej dotrze do przestrzeni niedostępnych dla oprysku chemicznego lub naświetlania lampami przez co jest bardzo skuteczny w dezynfekcji.   

Mr Ozone Warszawa: Dezynfekcja domów, mieszkań i pomieszczeń.

SKLEPY MEBLOWE

Dezynfekcja przestrzeni mieszkalnych bezpieczną i ekologiczną metodą to nasza specjalizacja. Dezynfekcja tritlenem usunie lotne związki chorobotwórcze pozostające po remontach, co jest bardzo ważne gdy pomieszczenie mają zamieszkać małe dzieci u których system odpornościowy się dopiero kształtuje.

Przestrzenie domowe sprzyjają namnażaniu bakterii, roztoczy i innych mikroorganizmów bytujących w dywanach, wykładzinach czy meblach tapicerowanych. Dezynfekcja tą ekologiczną metodą wyeliminuje mikroorganizmy bez użycia chemii ze wszystkich powierzchni. Dzięki temu już po krótkim czasie od zabiegu dezynfekcji możemy w pełni korzystać ze wszystkich pomieszczeń domu lub mieszkania. Dekontaminacja ozonem jest skuteczną metodą usuwania pleśni i grzybów, które namnażają się po zalaniu lub w wilgotnych pomieszczeniach. Dodatkowo plusem zabiegu dezynfekcji ozonem jest dezodory

zacja pomieszczeń, czyli usunięcie nieprzyjemnych zapachów jak stęchlizna, dym papierosowy, mocz. 

Nasz sprzęt do dezynfekcji

Dzięki ozonowaniu można usunąć wirusy, bakterie oraz inne drobnoustroje czy grzyby, które przyczyniają się do rozwoju wielu chorób. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych produktów rozpadu jak środki chemiczne. Ozon rozpada się samoczynnie do tlenu, co sprawia, że jest ekologiczny i przyjazny środowisku.

Najważniejsze jest to, że używamy bardzo mocnych (od 30g/h) i atestowanych generatorów ozonu o dużej wydajności przeznaczonych do dużych kubatur. Wiedza naszych ekspertów i doświadczenie gwarantują prawidłowe wykonanie usługi i satysfakcję każdego naszego klienta. 

Kontakt z nami